Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Злодії вкрали старовинні монети, книги і ще кілька цінних речей.

Цими вихідними в Одесі невідомі двічі пограбували музей "Порохова вежа", розташований у парку Шевченка.

"Нас пограбували. Відчинили замок, зламали вітрини, винесли старовинні монети, книги і ще кілька не менш цінних речей. Усе розкидали і для чогось розбили вікно. Дякуємо ГУНП, провели всі необхідні слідчі дії. Навіть собака з поліції приходила. Будемо сподіватися, що цих любителів старовини затримають. Потрібно встановлювати нові замки, тільки поки не ясно, де брати на це гроші", - ідеться на сторінці історико-культурного клубу "Порохова вежа" у Facebook.

У неділю керівник клубу Артем Погосенко повідомив про друге за вихідні пограбування.

"Вони повернулися. Зламані ще дві вітрини. Знову вкрадено і знищено експонати. Вони знищать все. Треба думати про охорону", - написав Погосенко у Facebook.

Музей розташовується безпосередньо в Пороховій вежі карантинної стіни в парку Шевченка в Одесі від 2014 року, пише "Пушкинская". Тут можна познайомитися з історією території, на якій закладено парк, а також зі старовинними речами, які були в ту чи іншу епоху: монети, значки, посуд, фото.

Відео У Дрездені з музею невідомі вкрали коштовності на мільярд євро

У німецькому Дрездені поцупили коштовності з відомої скарбниці, де зберігається найбільша в Європі колекція ювелірних виробів. Злодіїв досі не впіймали. Що про них відомо і якою цінністю крадіям заволодіти так і не вдалося – у сюжеті.  

У Дрездені з музею невідомі вкрали коштовності на мільярд євро

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції