Підтримати ЛГБТ-спільноту зійшлося до 140 людей.

На Приморському бульварі в Одесі сьогодні, 13 серпня, представники ЛГБТ-спільноти провели "Марш рівності".

Ще від самого ранку територію оточили близько півтисячі поліцейських. Охороняли вони близько 140 учасників "Одеса-Прайду", їх на захід привезли спеціальними автобусами. Про це пише "Міст Online".

І хоча колону оточували два ряди правоохоронців, дійти до одеської мерії, як було заплановано, не вдалося. Біля знаменитого пам'ятника Дюку де Рішельє шлях перегородили активісти патріотичних організацій, до яких приєдналися прихильники антимайдану. Сторони почали скандувати гасла та образи. Поліція вирішила, що утримати під контролем пристрасті не вдасться, тож "Марш рівності" призупинили, а його учасників посадили в автобуси і під охороною нацгвардійців вивезли з центру міста.

Тим часом противники прайду вирішили "відірватися" хоча б на чомусь і попрямували до Воронцовського провулку на скандальне будівництво. Про це передає "Укрінформ". Там, біля знаменитого "будинку з однією стіною" зводять будівлю, що може зашкодити пам'ятці. Тож чоловіки спочатку зірвали стенд з описом майбутньої будівлі. Потім кілька людей залізли на останній побудований поверх і скинули звідти бетономішалку. Також повалили огороджувальний паркан.

Нагадаємо, учора спільнота ЛГБТ провела мітинг у Санкт-Петербурзі. Після нього гомофоби напали на групу з них і забризкали очі перцевим газом.

Залиште свій коментар