Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі горіла чайна фабрика

За три години дим охопив майже всю історичну частину Одеси. Лише завдяки оперативним діям пожежників вогонь вдалося приборкати.

В Одесі горіла адмінбудівля чайної фабрики. Вогонь повністю знищив дерев’яне перекриття другого поверху, тож тепер приміщення непридатне для роботи.

За три години дим охопив майже всю історичну частину Одеси. Лише завдяки оперативним діям пожежників вогонь вдалося приборкати і не пустити його на сусідні будинки.

Рятувальники не змогли потрапити всередину, бо нині - вихідний день і всі двері були на замках. Довелося застосовувати механічні драбини, щоб дістатися на другий поверх і дах.

За попередньою версією, причиною пожежі могло стати закорочення старої електропроводки.

Нагадаємо, у Пермі 5 грудня сталася пожежа у нічному клубі, де загинули 109 осіб. На вечірці знаходилися близько 250 людей.

Після початку пожежі на виході з клубу виникла тиснява. Відвідувачі, відрізані від виходу, намагалися вибратися через вікна, але вони були забиті цвяхами і обплутані декоративною плетінкою. Коли вікна нарешті вдалося вибити, в приміщення почало надходити свіже повітря, що підсилило горіння.

Читайте також:

В Росії оголошено жалобу через пожежу в клубі

Кількість жертв пожежі в нічному клубі в Пермі зросла до 109 людей

В Індонезії 20 людей загинули в пожежі розважального центру

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції