В Одесі кілер разом з жертвою прийшов до міліції та здав замовницю

В Одесі кілер разом з жертвою прийшов до міліції та здав замовницю

Замовниця прорахувалася, довіривши вбивство віруючій людині / Фото: AFP

Жінка оцінила життя підприємця у три тисячі доларів.

В Одесі кілер, що не відбувся, та його жертва прийшли до обласного УБОЗу ще 1 жовтня, щоб здати міліції замовницю.

Про це повідомили у прес-службі обласного МВС.

Андрій, який вважався досить успішним бізнесменом, займався купівлею золотих виробів, які були в користуванні, з подальшим їх продажем. Одна з його багаторічних клієнток, 39-річна Наталія періодично брала у бізнесмена під реалізацію золоті вироби і перепродувала їх.

Останнім разом Наталія взяла у Андрія прикрас на суму близько 40 тисяч доларів і, щоб не повертати цей борг, вирішила організувати замовне вбивство.

У якості потенційного кілера жінка обрала раніше судимого чоловіка Хасана, який був знайомий з її родиною. Вона ретельно все спланувала та навіть підготувала для кілера знаряддя вбивства - пістолет системи "Наган" 1929 року випуску та три бойові патрони до нього калібру 7,62 мм.

Однак Хасан після "відсидки" вирішив змінити своє життя на краще, звернувся до Бога та зійшов зі злочинного шляху. Тому жінці довелося збрехати чоловіку, ніби Андрій взяв у заставу її сімейні прикраси та відмовлявся повертати.

Жінка заманила бізнесмена у село Великий Дальник, начебто до чоловіка, який придбав у неї золоті вироби, щоб покупець особисто повернув борг Андрію. Але насправді тут замовницю і потенційну жертву очікував Хасан.

У селі жінка віддала Хасану кульок із зброєю і спокійно сказала "Вбивай його". Після чого в машину Андрія сів Хасан. За її підрахунками, Андрію залишалося жити кілька хвилин, проте жінка не врахувала "людського чинника".

Хасан вирішив спочатку поговорити зі своєю жертвою і зрозумів, що Наталія його обдурила. Він пояснив все Андрієві та попросив їхати до Одеси в УБОЗ.

Правоохоронці вирішили провести спецоперацію та зімітувати вбивство підприємця, щоб зібрати докази на замовницю.

Спочатку Наталя вимагала відправити ММS фото покійного, зняти з його трупа золоті прикраси, забрати мобільні телефони і все це принести їй. Потім вона зажадала здати на розборку машину Андрія і отримані гроші також віддати їй.

Після отримання (підробленого у фотошопі) знімку "вбитого" підприємця, Наталія призначила Хасану зустріч для передачі гонорару. До речі, вбивство людини жінка оцінила у 3 тисячі доларів.

Усі телефонні розмови замовниці із Хасаном документувалися, а факт передачі грошей було записано на відео.

Жінці, яка входить до одного із ромських кланів, загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.

Повʼязані теми:

Наступна публікація