В Одесі комуністи побилися з членами профспілок за трибуну

Прихильники Компартії та члени профспілок не змогли поділити імпровізовану трибуну - кузов вантажівки - та влаштували бійку.

На першотравневому мітингу в Одесі члени профспілок і комуністи побилися, не поділивши імпровізовану трибуну – кузов вантажівки.

Від представників КПУ звучали вигуки: "Профспілки продажні - комуністів не пускають!". Бійку оперативно приборкали співробітники міліції.

Мітинг пройшов на Куликовому полі, де зібралися декілька сотень активістів профспілкового руху і прихильників КПУ, переважно люди похилого віку. Акція відбулася під гаслами "Ні – масовим звільненням!", "Поверніть нам соціалізм", "Відродимо СРСР" тощо. Люди принесли червоні прапори, портрети Сталіна, Фіделя Кастро та інших "вождів революцій".

Першотравень відзначали в більшості міст України. Тільки в центрі Києва одночасно пройшли три мітинги "лівих" мил та профспілок, а також хода анархістів, які закидали Нацбанк димовими шашками.

Утім, святкування дня солідарності всіх трудящих в Україні закінчилося без будь-яких значних інцидентів. На відміну від Європи, де тільки в Німеччині в сутичках постраждали десятки поліцейських.

В Афінах та Стамбулі правоохоронцям довелося розганяти натовп за допомогою водометів та сльозогінного газу. Там також є декілька постраждалих.

Читайте також:

Тягнибок зірвав з'їзд підкарпатських русинів

Київські анархісти закидали Нацбанк димовими шашками

На Майдані Незалежності зібралися три першотравневих мітинги

Перше травня має язичницьке коріння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: