Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі лекція епатажного художника Павленського завершилася різаниною

Відомий блогер "Адольфич" порізав охоронця, а його напарник помер від серцевого нападу.

В Одесі зустріч з епатажним російським художником-акціоністом Петром Павленським завершилася різаниною.

Про це повідомляє місцеве видання "Думская".

Під час лекції один із слухачів, який виявився популярним блогером "Адольфичем", вів себе зухвало –кидав руку в нацистському вітанні і пив коньяк з пляшки. Одна із слухачок обурилася поведінкою чоловіка і зажадала викликати охорону.

Коли до "Адольфича" підійшли охоронці, зав'язалася бійка, блогер дістав ножа і поранив у руку одного з правоохоронців. На місце події викликали поліцію, але дебошир і сам Павленський вже покинули зал.

На цьому історія не закінчилася. Поранений охоронець поїхав на машині швидкої допомоги разом зі своїм напарником. По дорозі напарнику стало зле, і він помер від серцевого нападу, повідомляє Перший міський.

Нагадаємо, епатажний пітерський художник Петро Павленський підпалив двері центрального входу в будівлю ФСБ на Луб'янці. Павленський вже притягувався до суду за акцію "Свобода" в 2014 році. Тоді активісти побудували барикади і підпалили покришки на Малому Конюшенному мосту в Санкт-Петербурзі.

Також художник зашивав собі рот, обмотувався колючим дротом біля будівлі Законодавчих зборів Санкт-Петербурга, прибивав свою мошонку до бруківки на Красній площі, і відрізав частину вуха, сидячи на паркані інституту психіатрії ім. Сербського. 

Відео Петро Павленський завітав до Києва

Залиште свій коментар

Вибір редакції