Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі масово почали розчищати пляжі від самовільних забудов і засилля шезлонгів

Місцеві відпочивальники радіють радикальним діям.

Операція “Ліквідація”. Незвичну картину сьогодні зранку спостерігали відпочивальники в Одесі. На пляж в'їхала важка техніка та почала трощити дерев'яні бари, кухні та літні тераси. Як з'ясувалось, то одеський департамент муніципальної безпеки звільняв узбережжя від самовільно зведених будов. Відтепер, кажуть в мерії, бульдозери на пляжах працюватимуть регулярно, йдеться в ТСН.12.00.

Гуркіт техніки та тріск зламаних конструкцій. Трактор грузне у піску, але один за одним під його натиском падають дерев'яні будови. Людей, які намагаються завадити цьому, відтісняють.

Рятувальники виносять з кухні техніку та холодильники. Власники майна рятують алкоголь та пляжне устаткування. Апелюють, мають усі документи на оренду.

«Те, що набудували, ніяк не відповідає тим схемам, які видавалися. Паспорт пляжу дає підприємцю вести діяльність у вигляді здавання в оренду шезлонгів і знову ж таки, не заставити всю територію пляжу шезлонгами і іншими дерев'яними спорудами», - каже директор департаменту муніципальної безпеки Віктор Кузнєцов.

ВідеоНа пляжі Одеси представники мерії демонтують лежаки і будиночки

В Одесі на одному з пляжів вперше в цьому сезоні демонтували споруди, що - за даними мерії - орендар звів без дозвільних документів. З півсотні людей у камуфляжі - представників департаменту муніципальної безпеки - зранку прийшли на узбережжя і почали розбирати дерев'яні будиночки та прибирати лежаки. Для більш масивних споруд застосували бульдозер. 

На пляжі Одеси представники мерії демонтують лежаки і будиночки

Бульдозер все ближче підбирається до води, а так звана демонтажна команда вже розбирає лежаки. За цим уважно спостерігають відпочивальники. Дії комунальників підтримують.

Окрім цього пляжу комунальники мають розчистити від самовільного будівництва ще три. Тож щойно з пляжу прибрали перші лежаки, туди одразу потягнулися відпочивальники. Розклали на піску підстилки та почали засмагати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції