В Одесі молоді жінки модельної зовнішності створили банду і продавали наркотики: фото

В Одесі молоді жінки модельної зовнішності створили банду і продавали наркотики: фото

В Одесі молоді жінки модельної зовнішності створили банду і продавали наркотики: фото

Наразі слідство ще триває.

В Одесі правоохоронці припинили наркобізнес злочинної групи, організований молодими жінками. Викрили 4 учасниць, які налагодили в Одесі розповсюдження кокаїну, МДМА, амфетаміну та канабісу.

Про це повідомили в прокуратурі області.

Слідством з’ясовано, що на території Одеси та області діяла злочинна група, переважно молоді жінки модельної зовнішності. Банда спеціалізувалася на розповсюдженні наркотичних засобів та психотропних речовин.

Знайомлячись в клубах, через інших вже довірених клієнтів, дівчата серед заможних осіб шукали нових та пропонували "занурення в іншу реальність". Замовлення ділки приймали через акаунти у месенджері шляхом надходження аудіо дзвінка чи повідомлення.

Продаж наркотиків відбувався з рук в руки або за допомогою так званих "закладок". Кошти за придбані наркотичні засоби перераховували на банківські картки або особисто передавали безпосередньо в руки. В помешканнях та транспортних засобах дилерів правоохоронці знайшли кошти в національній та іноземній валюті, мобільні телефони, банківські картки, а також розфасований кокаїн, канабіс, амфетамін та МДМА.

Наразі вирішуються питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває за ч. 3 ст. 307 КК України.

Нагадаємо, в Миколаєві у ватажка злочинного угруповання вилучили партію психотропів і канабісу на мільйон гривень. Також в нього знайшли арсенал озброєння. 34-річний житель Миколаєва раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності і позиціонує себе наближеною особою до кримінальних кіл та "смотрящим" за мікрорайоном. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1300
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація