В Одесі Володимира Зеленського та президента Польщі зустрічали мітингом: фото

Дата публікації
Перегляди
2488
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Одесі Володимира Зеленського та президента Польщі зустрічали мітингом: фото

Фото: odessa.online

Мітингувальники підготовили відкрите звернення.

В Одесі декілька десятків моряків провели марш протесту, щоб привернути увагу Володимира Зеленського, який разом з президентом Польщі Анджеєм Дудою приїхали до міста з робочим візитом. Учасники акції поскаржилися на корупцію.

Про це повідомила координаторка маршу Кристина Король.

Мітингувальники не представляли жодної організацій, а назвалися спільнотою моряків.

У відкритому зверненні до президента моряки просили вирішити питання з верифікацією в Державному реєстрі моряків України. Бо, за словами мітінгувальників, наразі верифікація доступна тільки через "незаконно існуючих агентів, який беруть за свої послуги гроші". Також вони запропонували внести зміни в Кодекс, які допоможуть морякам отримувати підтвердження дипломів без складання іспиту.

"Ця можливість передбачена в Міжнародній конвенції про підготовку і дипломування моряків 1978 року, яку Україна ратифікувала ще в 1996 році! Тобто, ми до сьогоднішнього дня не впровадили правила, які знищують до 70% корупції в цій сфері. На сьогодні зареєстрований законопроект № 3944, який необхідно винести на найближче пленарне засідання ВРУ", - заявила організаторка заходу Кристина Король.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що до України повернулися звільнені з полону піратів моряки. Вони пробули у неволі понад місяць. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2488
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація