В Одесі на виборах виявили "карусель" з тисячі бомжів

В Одесі зібрали близько тисячі безхатченків, котрих напередодні терміново прописали в Центру соціального захисту. Підозрюють, що їх будуть возити по дільницях для голосування.

В Одесі співробітники обласного Центру соціального захисту громадян зібрали на стадіоні СКА близько тисячі осіб без певного місця проживання, яких готуються доставити для голосування на найближчій виборчій дільниці.

Про це повідомила координатор проекту спостереження за виборами в Одеській області мережі "Опора" Віра Грузова.

За відомостями "Опори", напередодні цих людей "терміново прописали за адресою вул. Троїцька, 54 (обласний Центр соціального захисту) й видали відповідні посвідчення та зареєстрували для участі в голосуванні за кандидатів у депутати і мери Одеси".

"Ця ситуація дає підстави вважати, що задіяно адмінресурс однієї з партій, - переконана Грузова, - з метою організації так званої "каруселі" - винесення бюлетенів за межі дільниць для голосування за "потрібного" кандидата до місцевих рад".

Одну зі спроб організації "каруселі" вже попереджено активістами "Опори" на виборчій дільниці № 24, сказала вона, де було затримано одного з виборців, який виніс із дільниці п`ять бюлетенів. Його затримали й примусили проголосувати, сказала Грузова.

На те, що організація "каруселей" можлива, вказують факти маніпулювання бюлетенями: на одних виборчих дільницях виявлено їх гострий брак, а на інших - кількість бюлетенів набагато перевищує кількість зареєстрованих виборців, зазначають у Комітеті виборців України.

Раніше прем’єр-міністр Микола Азаров зазначив, що наразі місцеві вибори проходять без будь-яких суттєвих ускладнень та зауважень.

Він також зауважив, що в уряді та МЗС працюють відповідні спеціалісти, які готові відреагувати "на всі можливі сигнали".

Все про місцеві вибори читайте тут.

Читайте також:

Азаров пообіцяв, що у 2012 році паперових бюлетенів не буде

ПР: на виборах у Донецьку буянив п’яний Бандера

На виборчих дільницях українці матюкаються і рвуть бюлетені

На Донбасі дозволили голосувати психічнохворим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: