В Одесі намагалися вбити головного інспектора з якості ліків

Головного інспектора хотіли застрілити, але він сам почав стріляти по нападниках. Злочинці втекли з міста події.

В Одесі, поблизу офісу Одеської обласної інспекції з контролю якості лікарських засобів на проспекті Гагаріна, група зловмисників вчинила спробу замаху на життя начальника інспекції, 62-річного Василя Фесенка.

Як повідомила керівник відділу взаємодії зі ЗМІ Одеського міського УВС Тетяна Хмельницька, "на держслужбовця раптово напала група зловмисників у масках, потерпілому нанесено ножами декілька колото-різаних ран".

Намагаючись врятуватися від злочинців, Фесенко зробив декілька пострілів у бік нападників із зареєстрованого пістолета. Тим часом, співробітники Держінспекції викликали наряд міліції і бригаду "швидкої допомоги". Втім зловмисникам вдалося втекти з місця злочину.

За словами Хмельницької, зараз Фесенко перебуває у лікарні, а співробітники Шевченківського відділення міліції Приморського району міста ведуть дослідчу перевірку причин і обставин скоєння злочину.

Як уточнила Хмельницька, "розглядаються декілька версій причин злочину, зокрема професійна діяльність потерпілого, після чого буде вирішено питання про порушення кримінальної справи".

Що стосується напруженої ситуації, що виникла внаслідок епідемії грипу в 9 областях України, то, згідно з даними податкової міліції ДПА в Одеській області, приблизно в 90 відсотках продаж противірусних препаратів здійснюється у перевірених аптеках за завищеними цінами, причому часто ці ліки від грипу і простуди продають з-під прилавка.

"У ході перевірки виконання аптеками постанови Кабінету міністрів про обов`язкову наявність медикаментів, передбачених МОЗ України, встановлено, що в багатьох аптеках вивішені оголошення, що препаратів проти ГРЗ і грипу немає у наявності. Проте їх продають з-під поли, причому препарат "Таміфлю", наприклад, фармацевти реалізують за ціною, завищеною на 30 грн", - зазначив на прес-конференції начальник податкової міліції ДПА в Одеській області Степан Богля.

Нагадаємо, з 2 листопада працівники Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів спільно з Держінспекцією з контролю цін і податковою міліцією ДПА України здійснюють перевірки фармацевтичних підприємств, зокрема щодо якості ліків і вартості противірусних препаратів.

Фесенко працює в Одесі на посаді начальника Державної інспекції з контролю за якістю лікарських препаратів з липня поточного року, раніше обіймав аналогічну посаду в Полтавській області.

Читайте також:

Львівський медуніверситет: "Таміфлю" має важкі побічні ефекти

У Харкові розпочнуть виробляти власні ліки від свинячого грипу

Тимошенко пообіцяла покарати аптекарів-спекулянтів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: