В Одесі назвали парк іменем Шухевича

Одеські націоналісти назвали місцевий парк іменем Романа Шухевича, мотивуючи це кроком до "очищення суспільної свідомості від московської полуди".

30 червня 2010 року в Одесі до 69-ої річниці з Дня відновлення Української Держави місцева патріотична громадськість назвала парк поруч з ринком "Південний" іменем Романа Шухевича.

Про це повідомляє прес-служба ВО "Свободи".

Біля входу в парк встановили відповідну табличку "Парк ім. Романа Шухевича. До 69-ої річниці з Дня відновлення Української Держави (30 червня 2010 року)." Рішення про це було прийнято в понеділок, 28 червня 2010 року, на зборах "Народної ініціативи".

Ідею патріотичної громади підтримала Одеська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

"Ми вітаємо подібні ініціативи одеситів та всіляко будемо підтримувати їх й надалі. Адже це вагомий крок до очищення суспільної свідомості від московської полуди: імперських міфів і "совецького" минулого. В Одесі існують неофіційні історичні назви деяких районів міста – Молдованка, Пересип, Бугайовка та ін. Назвали їх місцеві мешканці. З часом вони стали, що називається, "народними". Сподіваємось, подібне буде і з парком Романа Шухевича", - зазначив голова Одеської обласної організації ВО "Свобода" Павло Кириленко.

Зазначимо, звання Героя України Роман Шухевич посмертно отримав 15 жовтня 2007 року. Ініціатором цього був тодішній президент Віктор Ющенко.

У квітні 2010 року Донецький адміністративний апеляційний суд позбавив Романа Шухевича звання Героя України.

Читайте також:

Донецький суд відібрав у Бандери звання Героя

Ющенко: позбавити Бандеру й Шухевича звань Героя неможливо

На Донбасі подали 129 позовів проти героїзації Бандери і Шухевича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: