В Одесі не збираються вводити карантин вихідного дня

Дата публікації
Перегляди
3220
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Одесі не збираються вводити карантин вихідного дня

Фото: Associated Press

Місто продовжує перебувати у "помаранчевій" зоні.

В Одесі наразі не планують оголошувати карантин вихідного дня. У місті продовжить діяти "помаранчевий" рівень епідемічної безпеки. 

Про це повідомив секретар оперативного штабу Одеської міськради з питань ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Олександр Тиховський.

"Сьогодні Одеса продовжує перебувати в "помаранчевій" зоні. Жодних додаткових обмежень щодо карантину вихідного дня міська та обласна комісії ТЕБ і НС не схвалювали. Тому на території міста продовжують діяти обмеження "помаранчевої" зони, які комісія ухвалила 15 жовтня", — заявив Тиховський.

Нагадаємо: 

  • 11 листопада уряд попри протести підприємців вирішив запровадити в Україні карантин вихідного дня для боротьби зі стрімким поширенням COVID-19. Він почне діяти від 14 листопада.
  • У цей день міський голова Львова Андрій Садовий відмовився дотримуватись карантину вихідного дня. Він заявив, що Львівська міська рада готуватиме позов до суду на це рішення Кабміну.
  • Також проти заборони працювати, зокрема, розважальним закладам і ресторанам виступив мер Черкас Анатолій Бондаренко і міський голова Мукачева Андрій Балога. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3220
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація