Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мітингувальникам пообіцяли 1000 гривень, але організатори так і не з'явилися.

В Одесі сотні людей зібрали на мітинг за кандидата у президенти, який не існує. Мітингувальникам обіцяли заплатити по тисячі гривень, але організатори в підсумку не прийшли і залишили охочих заробити "з носом".

Про це написав 048.

Кілька днів тому у групах студентів у Viber і на сайтах оголошень почали з'являтися повідомлення з пропозицією заробити. Треба було постояти на мітингу в підтримку кандидата в президенти Сергія Філатова (такого кандидата ЦВК не реєструвала).

Організатори обіцяли заплатити 1000 гривень, а ще 70 грн бонусом за кожного приведеного друга.

Коли у призначений час біля пам'ятника Дюку зібралися сотні "мітингувальників", організатори на нього не прийшли. Телефоном вони спочатку радили присутнім покататися на фунікулері, а пізніше повідомили, що "кандидат провалився в люк і помер".

Цікаво, що у Києві також відбувся подібний розіграш, на який зібралися кілька десятків людей. Цей пранк транслювали в Інтернеті.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Ознайомитись з повним переліком декларацій кандидатів можна тут: Будинки, земля і мільйони готівкою. Декларації кандидатів у президенти України.

ВідеоПередвиборча кампанія: до яких схем та рухів вдаються кандидати у президенти

44 кандидати на посаду президента – цю рекордну для України кількість уже зареєстрував Центрвиборчком. Іще більшій кількості охочих відмовив. Цього тижня сталася рідкісна для української політики подія: коли конкуренти просто в прямому ефірі об'єдналися. Про те, за якими рухами і схемами варто уважно стежити виборцям – дивіться у сюжеті.

Передвиборча кампанія: до яких схем та рухів вдаються кандидати у президенти

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції