Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі невідомі "привітали" депутата з ювілеєм, бризнувши йому в очі сльозогінним газом

Кобильніков подав заяву до поліції.

В Одесі невідомі бризнули сльозогінним газом із балончика в обличчя позафракційному депутату Одеської обласної ради Олексію Кобильнікову.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook депутат Одеської облради Ірина Ковалиш.

"Свавілля справжнісіньке. Сьогодні в день народження Олексія Кобильнікова йому дорогою на роботу в облраду в районі (вулиці - прим.ред.) Сегедської невідомі бризнули в обличчя, попередньо, сльозогінним газом з балончика. Зовсім випадково повз проїжджав помічник одного з депутатів Одеської обласної ради, який відвіз Кобильнікова до найближчої медустанови для надання допомоги", - розповіла вона.

За словами Ковалиш, це далеко не перший випадок нападу на депутата, який рік тому вийшов з фракції партії "Відродження".

"Його били по обличчю, різали шини, обливали фарбою двері його квартири тощо. Як на мене, так з опонентами себе не ведуть", - додала вона.

Окремо Ковалиш висловила сподівання, що правоохоронці зроблять професійні висновки "про те, хто, за що і чому".

Беспредел самый настоящий. Сегодня в день рождения Алексей Кобыльников (Alexey Kobilnikov) ему по пути на работу в облсо...

Опубликовано Ириной Ковалиш 22 февраля 2018 г.

Пізніше депутат оприлюднила фото медичного висновку, уточнивши, що постраждалий подав заяву до поліції за фактом нападу.

"Результат цинічного нападу на Олексія Кобильнікова в день його народження - хімічні опіки очей, обличчя", - зазначила Ковалиш.

Результат циничного нападения на Алексей Кобыльников в день его рождения - химические ожоги глаз, лица. Депутат по факту нападения подал заявление в полицию.

Опубликовано Ириной Ковалиш 23 февраля 2018 г.

Зазначимо, Кобильнікову сьогодні, 23 лютого, виповнилося 55 років, він мешкає у Чорноморську, є членом постійної депутатської комісії з прав людини, свободи слова та інформації Одеської обласної ради.

Нагадаємо, раніше в Одесі близько 70 осіб захопили санаторій з тяжко хворими пацієнтами. Поліція вже розпочала кримінальне провадження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції