В Одесі обмежать рух та на півтора тижня введуть посилений режим роботи правоохоронців

У місті очікують на можливі провокації.

В Одесі обмежать рух та на півтора тижня введуть посилений режим роботи правоохоронців

© УНІАН

Відзавтра, 30 квітня, і до 9 травня в Одесі правоохоронці переходять на посилений режим забезпечення правопорядку, адже в місті очікують на можливі провокації. За правопорядком стежитимуть понад дві тисячі правоохоронців.

Зокрема, 2 травня від 7:00 до 22:00 введуть тимчасове обмеження руху в районах Соборної площі та Куликового поля.

© ГУ Національної поліції в Одеській області

"На території Куликового поля буде введено режим обмеження пропуску громадян - прохід до місця проведення заходів буде здійснюватись виключно через фільтраційні пункти пропуску. З метою недопущення актів вандалізму та наруги над місцями поховань загиблих у місцях поховань територіальними підрозділами поліції будуть виставлені поліцейські пости", - ідеться в повідомленні Одеської обласної поліції.

На в'їздах до Одеси "з метою недопущення ввезення на територію міста предметів і матеріалів, що можуть бути використані під час масових заворушень, виставлено спільні пости спостереження поліції та СБУ на основних транспортних магістралях і автомобільних дорогах, що ведуть до міста".

Нагадаємо, саме 2 травня три роки тому, 2014-го, в Одесі сталися сутички між проукраїнськими та проросійськими активістами. Найкривавіші сутички були на Куликовому полі. Там через підпал Будинку профспілок загинули 46 людей, ще понад 200 отримали різні травми.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie