В Одесі частково обмежили проведення масових заходів 2 травня

Суд частково задовольнив позов Виконкому.  

Одеській суд частково обмежив масові заходи на Думській площі 2 травня.

Зокрема, Одеський окружний адміністративний суд частково задовільнив адміністративний позов Виконавчого комітету Одеської міської ради.

Про це повідомила прес-служба суду.

Виконком вимагав заборонити з 2 до 10 травня проведення на площі Думська збори, демонстрації та інші мирні зібрання Громадської організації "Одеська міська ветеранська організація "Військовий меморіал".

Вимога про заборону була викликана розповсюдження у ЗМІ та соцмережах прямих закликів до насильства, порушення громадського порядку, знищення суспільного майна.

Більше того, із повідомлень одного із організаторів, на думку одеського виконкому,  вбачається, що дана акція "прямо пов'язана з подіями дворічної давнини, і містить заклики здійснити своєрідне повторення подій".

Крім того, один із організаторів повідомив про наміри використання спецзасобів на акціях протесту.

Своє рішення щодо заборони на проведення акції організацією "Військовий меморіал" суд пояснив тим, що 2 травня правоохоронці будуть на Куликовому полі під час мирних акції. Таким чином буде значно складніше забезпечити правопорядок у різних місцях Одеси.

"З урахуванням встановлених у судовому засіданні фактів, суд прийшов до висновку, що адміністративний позов Виконавчого комітету Одеської міської ради належить задовольнити частково: обмежити право на мирне зібрання шляхом заборони Громадській організації "Одеська міська ветеранська організація "Військовий меморіал" проведення масових заходів", - йдеться у рішенні суду. 

Нагадаємо, що в Одесі у другу річницю трагедії в Будинку профспілок на Куликовому полі встановлять рамки металодетекторів, через які будуть проходити всі охочі вшанувати пам'ять загиблих. Також правопорядок в Одесі забезпечуватимуть 3 тисячі правоохоронців, включаючи бійців Національної гвардії. Їм наказано затримувати громадян, що приховують обличчя і не мають при собі документів, що засвідчують особу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: