В Одесі перед приїздом Азарова помили вулиці

За словами мера Одеси, нищівна критика глави уряду на його адресу - "звична передвиборна акція Партії регіонів".

Мер Одеси Едуард Гурвіц висловив здивування критичною оцінкою, яку прем’єр-міністр Микола Азаров дав рівню впорядкування міста, зокрема стану вулиць Одеси. За його словами, місто є взірцем чистоти, а до приїзду глави уряду навіть помили вулиці, де мав їхати прем’єрський кортеж.

Про це він сказав журналістам за підсумками наради в Одеській обладміністрації, яку проводив Азаров.

"У місті виконані величезні обсяги робіт з реконструкції цілого ряду магістральних вулиць і площ міста, - відзначив Одеський міський голова. - Зокрема, реконструйовані Приморський бульвар, Єкатерининська площа, Міський сад, вулиці Фонтанська, Успенська, Дегтярна і багато інших".

"Скажу більше, - заявив мер Одеси, - вулиці Одеси, по яких проїздив кортеж глави уряду, були абсолютні чисті. Їх навіть помили - було наведено повний порядок".

"За наслідками виконаних обсягів робіт, - підкреслив Гурвіц, - Одеса об’єктивно удостоєна сертифікатів якості: дошки пошани Ради Європи і посвідчення Кабінету міністрів України, підписаного прем’єр-міністром Миколою Азаровим, про те, що в 2009 році Одесу визнано найбільш упорядкованим містом України".

"Тому я вважаю, - заявив мер Одеси журналістам, - що або прем’єр-міністра дезінформували, обдурили, або це була звична передвиборна акція Партії регіонів, в яку втягнуто главу уряду, всупереч вимогам відповідного указу президента України, згідно з яким прем’єр-міністр не повинен у робочій поїздці ставати агітатором у передвиборчій кампанії Партії регіонів, взагалі будь-якої партії. У цей час глава уряду має забути, що він керівник певної партії".

Як повідомлялося, 23 вересня в Одесі Азаров сказав журналістам, що кандидатом у мери Одеси від Партії регіонів буде глава Антимонопольного комітету України, член Партії регіонів Олексій Костусєв.

Крім того, Азаров розкритикував Гурвіца за поганий стан міста і зажадав насамперед навести лад на центральних вулицях.

Читайте також:

В Одесі Азаров відвідав оперу і супермаркет

Азаров погрожує мерам зробити з ними як з Черновецьким

Азаров нагрубив меру Одеси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: