Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі під час обшуків НАБУ затримало екс-директора Адміністрації морських портів - ЗМІ

Разом із колишнім керівником були затримані його заступники.

В Одесі детективи Національного антикорупційного бюро затримали колишнього директора Адміністрації морських портів України Андрія Амеліна і його заступників.

Про це з посиланням на джерела в правоохоронних органах і в АМПУ пише "Думська".

За даними ЗМІ, затриманих підозрюють у зловживаннях і проведенні сумнівних конкурсів щодо виконання робіт з поглиблення дна в Бердянському і Маріупольському портах, яким в 2015-2016 роках займалася компанія "Техморгідрострой".

"Спочатку вартість робіт була визначена в 290 млн 310 тисяч гривень. Потім "з'ясувалося", що гавані поглибили недостатньо, і 11 грудня 2015 року з ініціативи Амеліна був оголошений ще один конкурс, який виграв все той же "Техморгідрострой". Цього разу вартість робіт склала 712,18 млн грн", - наголошує видання.

Зазначимо, у липні 2016 року Амеліна вже затримували як підозрюваного за фактом розтрати коштів, призначених на закупівлю пального. Він вийшов на свободу під заставу в розмірі 1,4 млн грн.

Нагадаємо, раніше у Адміністрації морських портів України запевнили, що співпрацюватимуть із НАБУ у розслідуванні щодо зловживань посадових осіб АМПУ і незаконного привласнення протягом 2015-2016 років грошових коштів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції