Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі подружжя втретє відгуляло весілля після двох розлучень

Це сталося в день 15-річного ювілею першого весілля.

Одеське подружжя двічі ступало на весільний рушник і щоразу розлучалося для того, щоби розписатися знов. І, як обіцяють молодята, востаннє. Дату для розписування обрали символічну - 15 листопада вони святкували 15-річний ювілей першого весілля і втретє розпочинають сімейне життя. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Молодята розглядають світлини свого першого весілля. Кажуть, 2003-го були молоді, веселі та найбільше за усе жадали бути разом. Кажуть, закохалися ще у школі - в 14 років.

"Перше весілля - це була молодість, треба було одружитися красиво-пишно. Другого разу вже ми розписувалися, бо було треба, тому що у нас була дитина в мені. Ось ми налаштовані на те, що це вже останній раз", - каже наречена Світлана Северенчук.

ВідеоНа своє кришталеве весілля подружжя з Одеси розписалося втретє

Одеське подружжя двічі ступало на весільний рушник і щоразу розлучалося для того, щоби розписатися знов. І, як обіцяють молодята, востаннє. Дату для розписування обрали символічну - сьогодні святкують 15-річний ювілей першого весілля і втретє розпочинають сімейне життя. 

На своє кришталеве весілля подружжя з Одеси розписалося втретє

Зізнаються, двічі розбігалися, бо не витримували один одного — стосунки були як в італійської  родини. Щоправда, ні майно, ні дітей не ділили і через деякий час, охолонувши, знову сходилися. Тепер наречений Роман запевняє: остаточно зрозумів, що Світлана - саме його половинка.

"Були якісь сумніви, коли розходилися, але зараз - так це наче з чистого аркуша. Це дійсно моя половинка і я без неї не можу", - каже Роман Северенчук.

У Малиновському відділі реєстрації молодят приймають як рідних .

"15 років тому їхній шлюб реєструвала моя мама, яка все життя відпрацювала в РАЦСі, і сьогодні вони втретє знову одружуються, і знову реєструю шлюб вже я, донька. Співробітники змінюються, а наша улюблена пара продовжує реєструвати шлюб", - розповіла працівниця Малиновського відділу РАЦСу Валентина Ракович.

Втретє до зали РАЦСу під знайомі звуки маршу Мендельсона пара заходить під оплески. Сини стелять рушник під ноги батькам, а працівники бажають, аби цей розпис для подружжя став останнім.

Молодята переконують — зі звичкою одружуватися віднині покінчено. Аби закріпити обітницю, наречений нарешті, через 15 років після першого весілля, поведе молоду під вінець до церкви.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції