Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі повідомили про замінування одразу кількох судів

Спецслужби вибухонебезпечних предметів не знайшли.

В Одесі невідомий повідомив поліцію про бомбу в двох районних судах - Приморському та Малиновському, а потім іншим дзвінком  - про замінування приміщення Апеляційного суду.

Про це 22 травня повідомляє ТСН.Ранок.

На місце  одразу прибули рятувальники, медики та вибухотехніки з кінологами. З засідань на вулицю вивели учасників та працівників суду, а приміщення перевірили за допомогою собак та спецтехніки. Однак, нічого підозрілого знайти не вдалося.

За останній місяць сталося вже близько 80 хибних мінувань в місті - від судів до готелів та вокзалів. У всіх випадках вибухівок не знайшли, як і псевдомінерів.

Нещодавно в областях була нова хвиля "мінувань": понад 30 приміщень обстежили вибухотехніки 6 травня. Через повідомлення про мінування довелось евакуювати тисячі людей. 

ВідеоВ Одесі невідомий повідомив про замінування одразу трьох судів

Невідомий повідомив поліцію про бомбу в двох районних судах - Приморському та Малиновському, а потім іншим дзвінком - про замінування приміщення Апеляційного суду. На місце прибули рятувальники, медики та вибухотехніки з кінологами. З засідань на вулицю вивели учасників та працівників суду, а приміщення перевірили за допомогою собак та спецтехніки.

В Одесі невідомий повідомив про замінування одразу трьох судів

Залиште свій коментар

Вибір редакції