В Одесі пройде унікальна виставка художниці, чиї полотна виставляються в Лондоні і Нью-Йорку

"У бік світла" - перша персональна виставка Яни Ланде в Одесі.

З 26 по 13 червня в Одеському музеї західного і східного мистецтва відбудеться виставка Яни Ланде "У бік світла". На виставці будуть представлені полотна, центральними персонажами яких стали чайки, зірки і маяки (у тому числі знаменитий Воронцовський маяк Одеси). Художниця створювала їх два роки.

"Кожна людина до чогось прагне, на що спирається і чогось чекає. Маяк – це дуже сильний і у той же час простий символ. Це світло, яке веде нас протягом усього життя. Це цінності і стрижень, який дозволяє нам вистояти на шляху до мрії. Це і сам шлях, і сама мрія...", - каже Яна Ланде.

У залах музею будуть представлені арт-об'єкт та серія живописних робіт. Головною інтригою проекту стане арт-об'єкт під назвою ЛЖЕМАЯК. Це експериментальна розмова художника з глядачем: "Що викличе більше інтересу у публіки: роздуми про справжні цінності або приверне увагу неживий об'єкт з мерехтливим вогнем?".

"У бік світла" - перша персональна виставка Яни Ланде в Одесі. За словами художниці, вона "нарешті повернулася додому – на світло найкрасивішого маяка".

Яна Ланде народилася в Одесі, закінчила Одеське училище імені Грекова, Санкт-Петербурзький державний інститут сценічних мистецтв, аспірантуру Московського державного університету їм. М. В. Ломоносова (факультет мистецтв). Працювала помічником художника-постановника на зйомках фільму Джузеппе Торнаторе "Легенда про піаніста".

Перша персональна виставка художниці "Гімн і Ода" відбулася у Москві у 2008 році, тоді ж Музей Гуггенхейма в Нью-Йорку придбав її полотно. У 2009 році Яна Ланде виставлялася в Москві і Києві. У 2010 виставка "Корони" була представлена в Salamatina Gallery в Нью-Йорку, зараз вона експонується у Лондоні і приурочена до 90-річчя королеви Єлизавети II. Художниця також брала участь у колективних виставках у Москві, Майамі, Неваді та Нью-Йорку.

Адреса музею: Одеса, вул. Пушкінська, 9

Час роботи:

щодня 10:30 - 18:00 (вихідний - середа)

Довідки, замовлення екскурсій і лекцій

за телефоном: +38 (050)938-10-49

e-mail: ekaterina89art@gmail.com

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: