Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі розгорівся скандал через закриття протитуберкульозного дитячого санаторію на березі моря

Чиновники запевняють, що закриття тимчасове для ремонту.

Ремонт чи спроба забрати землю біля моря? В Одесі зачиняє двері єдиний міський протитуберкульозний дитячий санаторій “Ластівка”. Тимчасово, кажуть у департаменті охорони здоров'я, на ремонт. Але батьки хворих дітей вважають, що - назавжди. Адже медиків скорочують, а дітей поспіхом вивозять. Свої застереження пояснюють тим, що санаторій займає чотири гектари чорноморського узбережжя, йдеться в ТСН.16.45.

Просто перед журналістами охоронець зачиняє ворота комунального санаторію. Щоби пояснити, що сталося в закладі, медики самі виходять до журналістів. Побоюються, що допрацьовують тут останні дні.

«Нас сповістили про те, що до 8 числа ми повинні дітей з санаторію розподілити по домівках, чи в ті притулки і інтернати звідки вони до нас надійшли», - розповідає завідувачка лікувально-діагностичного відділення санаторію Наталя Бєлькова.

Дітей, у яких є батьки, просять терміново приїхати і забрати їх із лікування.

Відео Ремонт чи цінна земля біля моря: в Одесі із санаторію “Ластівка” поспіхом вивозять дітей

Про ліквідацію закладу не йдеться, пояснюють у департаменті охорони здоров'я. Кажуть, санаторій якому більше півстоліття, не відповідає вимогам сучасності, та ще й не пройшов перевірки протипожежної безпеки.

Працівники санаторію розповідають, інформація про закриття на ремонт з'явилась одразу після трагедії в сусідньому дитячому таборі “Вікторія”.

«Тут ось бачите це «Зв'язківець» він вже продається, виходить ми тут як більмо. Там йдуть котеджі, там теж забудовано. Ну ось заважаємо, я так думаю», - каже одна з працівниць закладу.

За останні десятиріччя з узбережжя зникли десятки державних санаторіїв та баз відпочинку, кажуть місцеві.

«Ви подивіться і зверніть увагу, там табличка "продам, здам". Скоро дітям взагалі не буде де відпочивати. Ще один два працюють, а решта все», - каже місцевий житель Олександр Прищепа.

Ремонт, начебто, збираються закінчити до початку наступного сезону.

Залиште свій коментар

Вибір редакції