Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінку вже звільнили з роботи.

Виховання за допомогою сили та крику. В Одесі працівниця дитячого садка, аби заспокоїти маленького хлопчика, спочатку підвищувала голос, а потім грубо смикала його за руку, щоби малюк зліз зі стільця та грався на майданчику з іншими дітьми. Знущання над дитиною зафільмувала жителька сусіднього з дитсадком житлового будинку та виклала відео в соцмережі. У місті здійнявся неабиякий скандал.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Шарпає за руку та постійно кричить на дитину - це кадри з ранкової прогулянки малюків, які лише цього місяця пішли до дитсадка. Їх зафільмувала жінка, яка збиралася в цей заклад віддавати свою дитину. Відео виклала в соцмережу - до групи молодих матусь, розповідає її подруга.

"Вона планує віддавати дитину в цей садок, саме тому вона почала спостерігати за дітьми на дитячому майданчику і звернула увагу ось на таку поведінку", - розповіла одеситка Діна Самощенко.

Це відео вже має тисячі переглядів і перепостів. Коментарі - вкрай негативні.

Відео Виховувала криком та силою: працівниця одеського дитсадочка знущалась над дитиною

Працівниця дитячого садка, аби заспокоїти маленького хлопчика, спочатку підвищувала голос, а потім грубо смикала його за руку, щоб малюк зліз зі стільця та грався на майданчику з іншими дітьми. Знущання над дитиною зафільмувала жителька сусіднього з дитсадком житлового будинку та виклала відео в соцмережі.    

Виховувала криком та силою: працівниця одеського дитсадочка знущалась над дитиною

Аби загасити скандал, виховательку одразу звільнили. У трудовій книжці записали - за грубе порушення трудової дисципліни. Свої дії директору вона пояснила так:

"Вона витирала дитині соплі і каже, що їй було незручно, бо дитина не любить, коли до неї підходять і витирають соплі. Я вражена поступком вихователя. Такі методи роботи недопустимі в роботі вихователя. Звільнили", - зазначила директорка Одеського дошкільного навчального закладу №224 Віта Баранова.

Психолог вважає, що дитина однозначно зазнала стресу від такого спілкування з вихователькою. Дії працівниці дитсадка оцінює як непрофесійні.

"Вона себе зовсім не контролює. Вона це робить надворі. Зрозуміло, що її хтось може бачити. Можна говорити про те, що ця людина робила це не вперше", - зазначила психологиня Оксана Сидун.

Батьки сподіваються, що публікація відео жорстокого поводження з дитиною стане наукою і для інших вихователів. Зокрема, нагадає, що всі їхні дії можуть бути задокументовані.

Дитсадок уже направив заяву до поліції. А от мати потерпілого малюка повідомила, що до виховательки не має ніяких претензій.

Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції