В Одесі сталися сутички між проросійськими активістами і представниками патріотичних організацій

Ситуація загострилася після словесної перепалки.

Не поділили Алею Слави. 16 людей затримали сьогодні в Одесі після сутичок біля пам'ятника Невідомому матросу, де проходило святкування річниці звільнення міста від нацистів. Більшість затриманих – представники патріотичних організацій. За попередньою інформацією, їм закидають хуліганство. Із тих, хто прийшов на Алею слави святкувати, тобто проросійських активістів, затримали лише одну людину, йдеться в ТСН.12.00.

До пам'ятника Невідомому матросу прибула група активістів Куликового поля. Вони казали, що святкують звільнення Одеси від нацистів і проголошували проросійські гасла. Цьогоріч людей було набагато менше, ніж торік. Усього близько двох сотень. Заборону щодо георгіївських стрічок виконали, обмежилися червоними стрічками. Туди ж прийшли і представники кількох патріотичних організацій, своїм опонентам вони не перешкоджали. Та самі співали український гімн і проглошували свої гасла. Однак, згодом почалися словесні перепалки.

Після першого зіткнення поліція затримала шістьох представників патріотичних організацій. Правоохоронці не змогли одразу пояснити причини затримання.

За деякий час – нова сутичка, і знову затримання. Цього разу до автозаку потрапили ще шестеро із патріотичних активістів. Та один із "куликовців". Тих, кого затримували тримали в поліцейському кільці. Саджали в автомобіль та везли до відділків. Активісти твердять, що їх били.

Після того, як учасники подій біля пам'ятника розійшлися, активісти поїхали до райвідділків вимагати звільнення своїх товаришів. Утім, там вже зараз теж спокійно, активісти розійшлися. Поки що в поліції не повідомляють, скількох затриманих відпустили, а скільки ще залишаються у відділку.

Залиште свій коментар