В Одесі судове засідання вилилося в розбиті двері, бійку зі сльозогінним газом і перекритий проспект

Феміда мала розглядати справу стосовно земельних ділянок для воїнів АТО.

Понад сотня активістів прийшла в Одесі на засідання господарського суду щодо законності виділення землі воїнам АТО та родинам загиблих. Розгляд справи обернувся на сутички з поліцією та блокування руху проспектом Шевченка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Активісти образилися через відмову допустити їх на розгляд справи. "Поліція стала заслоном і почала нас з якоїсь причини туди не пускати. Мало того, що нам надали залу на п'ять чоловік, хоча нас було більше ста чоловік. Ми були спровоковані, тому що нас почали відштовхувати", - пояснив голова громадської організації Віталій Голодок. У штовханині, що зав'язалася, постраждали скляні двері бокового входу.

ВідеоРозгляд справи щодо земельних ділянок для АТОвців в Одесі закінчився сутичками з поліцією

Після посилення бійки поліцейські застосували сльозогінний газ і почали затримувати найбільш активних учасників протистояння. У відповідь протестувальники перекрили рух проспектом – утворилися величезні затори. Правоохоронці поставили блокувальниками ультиматум: звільнити проїжджу частину або силове виведення на узбіччя та порушення кримінального провадження. Блокаду зняли, але тільки після обіцянки суду допустити людей до наступного засідання.

Про постраждалих говорять обидві сторони конфлікту. "Затримано двох громадян, котрі безпосередньо завдали тілесні ушкодження співробітникам поліції. Вони доправлені до Приморського відділку, зараз переглядається відео і буде дана правова оцінка діям кожного громадянина, хто тут брав участь", - розповів заступник начальника ГУНП України в Одеській області Іван Іщенко. Після сутичок приміщення суду терміново закрили, засідання перенесли, а вхід із розтрощеними дверима взяли під охорону.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар