Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі у майже штормову погоду серфінгісти осідлали триметрові хвилі

Погодні умови для серфінгу ловлять від жовтня до березня.

Вони тижнями чекають зміни погоди і що гірша вона, то для них краще. Особливо важливий вітер, бо здіймає  величезні хвилі. Для серфінгістів в Одесі умови сьогодні ідеальні, море майже штормове.  Як відчайдухи з усієї України ловили чорноморську хвилю і чим вона відрізняється від океанської – у сюжеті ТСН.16:45.

До океану кілька тисяч кілометрів, але й Чорне море, хоч і не часто, але буває прихильне до серфінгу. Коли вітер здіймає велетенські хвилі, саме час ставати на дошку. Стихія підкоряється не кожному.

Поривчастий вітер майже збиває з ніг, хвилі здіймаються на три метри. Для одеської Аркадії серфінгісти – видовище рідкісне.  Тому глядачі – переважно випадкові. Але азарт спортсменів захоплює навіть на відстані.

Найважче для українських серфінгістів – чекати потрібної  погоди. Якщо пощастить, така трапляється раз на два тижні, і тільки від жовтня до березня.  А зимові шторми у Чорному морі – найкращий тренажер для серфера.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Відео На пошуки морських хвиль: до Одеси з’їхалися серфінгісти з усієї України

Вони тижнями чекають зміни погоди - чим гірша вона, тим краще. Особливо  важливий вітер, бо здіймає  величезні хвилі. Сьогодні в Одесі умови для них ідеальні, море майже штормове. Тож, туди з'їхалися серфінгісти з усієї України. Як ловили чорноморську хвилю і чим вона відрізняється від океанської – у сюжеті.  

На пошуки морських хвиль: до Одеси з’їхалися серфінгісти з усієї України

Залиште свій коментар

Вибір редакції