Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі у суді сталася масова бійка, поліція затримала 49 людей

В Одесі у суді сталася масова бійка, поліція затримала 49 людей

Судове засідання відбувалося у справі земельних ділянок у Затоці.

У Приморському районному суді Одеси під час судового засідання між двома групами підтримки учасників процесу виник конфлікт, який переріс у бійку.

Про це повідомляє поліція Одеської області.

Правоохоронці втрутилися у ситуацію, щоб принити конфлікт. У підсумку було затримано 49 учасників конфлікту, вони усі доставлені до Портофранківського відділення поліції для встановлення обставин події.

У відділку встановили, що більшість затриманих - мешканці інших регіонів України. Зараз правоохоронці встановлюють, з якою метою чоловіки прибули до Одеси.

Радник керівника поліції Одещини Руслан Форостяк повідомив, що судове засідання, на якому виникла бійка, стосувалося земельних ділянок у курортному селищі Затока. "Активісти", які брали участь у конфлікті, намагалися влаштувати безлад і зірвати засідання.

"Цікаво, що одна зі сторін судового процесу витрачає значні ресурси не тільки на адвокатів, а на подібні "заходи", вважаючи, що це є дійсно дієвим інструментом відстояти свою позицію, не соромлячись запрошувати "тітушню" з інших областей. Виявляється, є дійсно ті, що в це ще вірять", - написав Форостяк.

Нагадаємо, у листопада 2017 року у Затоці Одеської області в результаті спецоперації правоохоронців було викрито ряд місцевих чиновників, підозрюваних у корупційних схемах. Було затримано на гарячому начальника слідчого відділу Приморського ВП ГУ НП в Одеській області, депутата Затоківської селищної ради, депутата Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району та начальника відділу з питань природокористування Одеської обласної ради. 

Місцеві чиновники були затримані під час вимагання та одержання від громадянки України грошових коштів в сумі 72 тисячі доларів.

Також на гарячому було затримано начальника юридичного департаменту Затоківської селищної ради під час отримання від мешканки Одеської області хабаря в сумі 135 тисяч доларів. Відповідна сума грошей була отримана за вирішення питання про виділення Затоківською селищною радою громадянам у власність та оренду земельних ділянок. 

Відео Втрачена перлина України: маленька банда із Затоки дурить цілу державу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції