В Одесі в будинку колишнього військового трибуналу знайшли безліч трупів

Кістки знайшли будівельники у таємній кімнаті, розбивши "нетипову" кладку в підвалі. Керівництво будівельної компанії "Стікон" попросило робочих замурувати кімнату назад і мовчати про інцидент.

В Одесі при реконструкції будинку за адресою вул. Софіївська, 19, де в до - та післявоєнний час перебував Військовий трибунал Одеського гарнізону, в підвалі було знайдено безліч людських останків.

Кістки знайшли будівельники у таємній кімнаті, розбивши "нетипову" кладку в підвалі. Керівництво будівельної компанії "Стікон" попросило працівників замурувати кімнату назад і мовчати про інцидент. Зараз на місці входу в "склеп" вибудувано свіжу стіну з залізними дверима.

Як розповідають місцеві старожили - у військовий час "в будинку перебували румуни". Кому належать останки - невідомо. Можливо - "ворогам народу" - дисидентам, чи радянським офіцерам, яких у 40-50 роки оголосили "японськими шпигунами" - а можливо - жертвам німецько-румунських окупантів. Можливо також, виконавці військових злочинів і досі живі - тому владі не вигідно об'єктивне розслідування.

Прибувши на місце, одеські журналісти спустилися в підвал і стали збирати матеріали. Через деякий час прийшов охоронець, і повідомивши, що "тут знімати заборонено" став вимагати "дозвіл на зйомку". Пізніше охоронець покликав на підмогу "головного", який в грубій формі почав перешкоджати журналістам.

Потім головний охоронець наказав підлеглим закрити всі двері в будинку, пообіцявши що журналісти "будуть сидіти тут до ранку". Лише після дзвінка в міліцію двері було розблоковано, - а особи, які віддали накази, зникли.

Журналісти написали заяву на ім'я начальника Приморського РВВС Одеси з вимогою розслідувати факти знаходження останків в підвалі будинку на вул. Софіївській, 19.

Читайте також:

Затриманий львівський історик "накопав" матеріали вербування КДБ

У БЮТ побачили в затримані львівського історика руку Табачника

Понад 200 львів'ян протестували під СБУ проти переслідування історика

СБУ вважає, що львівський історик хотів здати державну таємницю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: