В Одесі відкрито найбільший шляхопровід в Україні

Тимошенко взяла участь у відкритті найбільшого в Україні шляхопроводу і роздала грамоти, хоча сам шляхопровід ще не добудували.

Найбільший в Україні шляхопровід відкрито 19 вересня в Одесі. Одеський морський торговий порт відкрив 6-у чергу транспортної естакади, що дозволяє здійснювати рух великовантажного транспорту оминаючи місто.

Шляхопровід сполучає морський порт з основними дорогами міста. В урочистій церемонії взяла участь прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. За її словами, новий об'єкт дозволить розвантажити транспортні маршрути і поліпшити екологічну ситуацію в Одесі.

Будівництво 6-ої черги транспортної естакади завдовжки 380 м розпочато в липні 2008 року. Уряд планував закінчити будівництво у грудні, але естакаду ввели в експлуатацію раніше. Будівництво велося більш як 10 років.

Розмір інвестицій, які вклав Одеський порт у будівництво транспортної естакади, на сьогоднішній день становить 109 млн. дол. І на сьогоднішній день Одеський порт має єдину транспортну магістраль завдовжки 7 кілометрів, якою здійснюється безперешкодний і безупинний рух великовантажного автотранспорту, оминаючи міські вулиці.

Для повного завершення будівництва естакади необхідно ввести в експлуатацію ще одну ділянку.

Нагадаємо, Тимошенко перебуває з робочою поїздкою в Одеській області для ознайомлення з перспективою розвитку Одеського морського торгового порту та участі в засіданні круглого столу з проблем морегосподарчого комплексу.

Читайте також:

Уряд звинуватив Ющенка у злочині

Тимошенко продасть ОПЗ попри заборону Ющенка

Ющенко знову зупинив приватизацію Одеського припортового

Одеський припортовий завод вирішено продати наприкінці вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: