В Одесі віруючі підбирали за Кирилом траву, по якій він ходив

Дорога до храму в Одесі була вистелена папороттю та пелюстками троянд. Після того, як Кирило пройшовся по "живій алеї" - віруючі кинулися збирати стебла.

В Одесі московський патріарх Кирило пройшов по викладеній папороттю і бутонами троянд доріжці (так званою "архієпископською") в собор на честь ікони Божої Матері "Живоносне Джерело". Траву, по якій пройшовся патріарх, віряни забрали собі.

У храмі Кирило звернувся з короткою промовою, в якій зауважив, що Одеса з часу його минулого візиту сюди сильно змінилася. "Головне - повстав з попелу великий собор", - сказав він.

Патріарх подарував храму ікону Діви Марії в срібному оздобленні і пообіцяв, що кожен бажаючий зможе отримати маленьку іконку Касперівської Божої Матері, освячену ним особисто. Закінчивши виступ, Кирило віддалився разом з митрополитом Київським Володимиром і главою Одеської єпархії Агафангелом у свою резиденцію.

Віруючі тим часом кинулися збирати стебла папороті, на які ступав патріарх.

"На них перенеслася частка його святості. Я буду зберігати папороть у будинку, навіть коли він засохне, передам своїм онукам як святиню", - зауважила одна прихожанка з Росії. "А я чай заварю", - зізналася інша.

Нагадаємо, глава Російської православної церкви патріарх Кирило на три дні прилетів до Одеси. Одразу після аеропорту він вирушив у Свято-Успенський собор, а потім - у однойменний монастир, де в очікуванні благословення зібралися тисячі віруючих.

Читайте також:

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило розпочав свій візит до України

Патріарха Кирила зустріли привітаннями "від народу Малоросії"

Патріарх Кирило відкриє резиденцію в Одесі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: