В Одесі вміст нафтопродуктів в повітрі перевищує допустиму норму в 2-3 рази

В Одесі рівень вмісту нафтопродуктів в повітрі перевищив гранично допустимі концентрації (ГДК) у 2-3 рази.

Рівень вмісту нафтопродуктів в атмосферному повітрі перевищив гранично допустимі концентрації (ГДК) у 2-3 рази в Одесі.

Про це повідомив начальник управління екологічної безпеки Одеської міської ради Ігор Дербоглав.

Ввечері 12 серпня жителі Слобідки, району Пересипського мосту та центру міста відчули сильний запах бензину і газу. За словами жителів цих районів, після декілької годин у багатьох почало з'являтися запаморочення і нудота.

Начальник управління екобезпеки заявив, що лабораторія управління напередодні вночі провела заміри і встановила, що вміст нафтопродуктів в повітрі перевищив допустиму норму в 2-3 рази, залежно від району міста.

"Жителі повідомляли про сильний запах газу", - зазначив Ігор Дербоглав. За його словами, причиною появи запаху є пари нафтопродуктів.

"Зробити офіційну заяву з приводу джерела забруднень має обласне управління екологічної безпеки. Ми вже відправили їм всі матеріали", - заявив Ігор Дербоглав.

Він підкреслив, що випаровування нафтопродуктів у поєднанні з духотою можуть відбитися на стані здоров'я людей. "Обласне управління зобов'язане винести вердикт. Цими випарами дихають люди", - підкреслив чиновник.

Тим часом, головне управління Міністерства надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Києві заявляє про відсутність підвищеної концентрації шкідливих речовин у повітрі в Києві.

Читайте також:

Пацієнти психоінтернату на Одещині на смерть забили товариша

В Україні масово горять степи, вогонь перекидається на житлові будинки

Під Києвом горять нові торфовища, в місті відчувається запах гару

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: