Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі впіймали двох із трьох ранкових утікачів із колонії

Правоохоронці вважають вчинок в’язнів безглуздим.

Двох із трьох арештантів розшукали і затримали в Одесі. Удосвіта вони втекли з виправного закладу № 51, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Втікач із колонії в Одесі
Facebook/Руслан Форостяк

Ув’язнені за крадіжки та зґвалтування чоловіки тікали в напрямку обласного центру. Нині всі правоохоронці Одеси мають орієнтування на злочинців. У неволі всі троє працювали на кухні колонії і таємно розібрали стіну овочесховища, а також завчасно обірвали колючий дріт. Рукавички втікачів досі висять на паркані. "Спокійні, працювали, щось особливе із себе не являли. Просто звичайні зеки, це не якісь там блатні чи ділові – звичайні люди", - розповів начальник Південної виправної колонії Тагір Ахмедов.

ВідеоВ Одесі розшукують арештантів, які втекли з виправної колонії

Удосвіта, троє арештантів втекли з виправної колонії номер 51. Двоє - відбували покарання за крадіжки, третій - за ґвалтування. Нині місто прочісують оперативні групи.

В Одесі розшукують арештантів, які втекли з виправної колонії

У поліції вранці переконували, що затримають усіх трьох незабаром. "Втікачі на вулиці не отримають від криміналу ніякої підтримки, тому їм буде тяжко переховуватися від правоохоронних органів, і певний, що незабаром вони будуть затримані", - говорив радник ГУНП в Одеський області Руслан Форостяк. А ввечері він же повідомив про те, що двох неслухняних в’язнів уже впіймали. "Чесно кажучи, при сучасному рівні технічного оснащення та оперативно-пошукових можливостей, подібні вчинки, втечі з місць позбавлення волі, в мільйонному місті – це просто безглуздо", - констатував він.

Попри швидку реакцію силовиків, інцидент потребуватиме детального вивчення, адже втікачі зістрибували з паркану буквально в 10 метрах від місця розташування охорони – але зникли не поміченими. Тож відповідальні особи в пенетенціарній службі обіцяють перевірити систему охорони в цій та інших колоніях Одещини.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції