Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі встановлять монумент слави на честь дивізії СС "Галичина"

Свободівці пообіцяли, що у 2013 році на березі Чорного моря встановлять монумент слави на честь героїзму та хоробрості вояків дивізії "Галичина".

Націоналісти запевнили, що у майбутньому в Одесі на березі Чорного моря обов'язково встановлять монумент слави на честь воїнів дивізії "Галичина" за їхній героїзм і хоробрість в обороні рідного краю.

Вже 28 квітня 2013 року до 70-річчя з Дня створення Дивізії на місці спорудження монументу планують закласти гранітний камінь, повідомив представник Одеської обласної організації ВО "Свобода" Василь Сидорак.

"Те, як влада ставиться до національних героїв свідчить про її внутрішню суть. В Українській державі на 20 році незалежності, на жаль, влада досі зневажливо ставиться до борців за свободу. В сусідніх країнах, зокрема в Прибалтиці, вже давно визнали вояків аналогічних військових формувань і на державному рівні не виникають жодних дискусій на цю тему", - заявив він.

Сидорак наголосив, що воїни дивізії "Галичина" воювали проти "найбільшого ворога європейських націй – московського большевизму".

"Сьогодні наш святий обов'язок - завершити справу дивізійників: встановити український порядок та справедливий лад в Українській Державі, забезпечити безупинний розвиток нації" - зазначив він.

Нагадаємо, 14-а гренадерська дивізія СС "Галичина" була сформована 28 квітня 1943 року з числа добровольців-уродженців Галіції (східна частина цієї історичної області зараз входить до складу Львівської, Іваново-Франківської і Тернопільською областей). Дивізія пройшла вишкільний курс в Ногаймері, а на початку липня 1944 року приєдналася до військ фашистської Німеччини під Бродами.

Читайте також:

Одеса повернула на свій герб радянську зірку

У Львові пройшов марш пам'яті дивізії СС "Галичина"

Більшість українців готова святкувати День перемоги під прапорами СРСР

Російські націоналісти повезуть радянський прапор до Львова під охороною

Залиште свій коментар

Вибір редакції