В Одесі ялинку з фото Тимошенко обвили колючим дротом

На акції протесту проти розпочатих владними структурами репресій стосовно своїх політичних опонентів прикрасили ялиночку не яскравими гірляндами, а колючим дротом.

Біля будівлі прокуратури Одеської області встановили ялинку, яку оздобили колючим дротом, фотографіями арештованих чиновників уряду Юлії Тимошенко та гаслом "З Новим роком суворого режиму, Україно!".

Таку ялинку встановили активісти громадського руху "Комітет оборони Одеси", обласних організацій партій "Реформи і порядок", Народного Руху України та "Батьківщини".

"З кожним днем ми все більше переконуємося, що прокуратуру перетворюють з державного органу захисту закону і нагляду за законністю на інструмент реалізації політичних замовлень, політичних репресій", - заявив відомий в Одесі громадський діяч Андрій Юсов.

"Тому й зібралися сьогодні (29 грудня) на акцію протесту проти розпочатих владними структурами репресій стосовно своїх політичних опонентів. І прикрасили ялиночку не яскравими гірляндами, а колючим дротом", - зазначив він.

Він переконаний, що "якщо люди не скажуть "Стоп - хвилі репресій!", що започаткована сьогодні зверху проти відомих політиків, то наступна хвиля буде розгорнута у регіонах – зухваліша і в масових масштабах".

"Тому і виступаємо на захист наших невід'ємних конституційних прав і свобод!", - пояснив Юсов

"З падінням режиму Кучми ми вже забули, що таке політичні репресії та замовлені арешти, і ось тепер темні часи повертаються", - додав він.

Інші учасники акції також висловилися проти політичних репресій.

Нагадаємо, днями у Львові провели громадянську акцію, де встановлену ялинку прикрасили кульками та листами паперу з написами передвиборчих обіцянок Януковича.

Читайте також:

У Львові новорічну ялинку прикрасили обіцянками Януковича

Попов вирішив зустріти Новий рік з киянами на Майдані

На новорічну ялинку до Януковича наказали зігнати 3 тисячі людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: