Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі з шинами протестують проти призначення "старого-нового" прокурора

Декілька активістів навіть ночували під прокуратурою.

Шини та намети з'явились під будівлею обласної прокуратури Одеси. Містяни протестують проти призначення нового старого прокурора Миколи Стоянова, йдеться у ТСН.12:00.

Кілька активістів ночували під прокуратурою, зранку їх побільшало – наразі їх вже кілька десятків. Учасники акції кажуть, що не пустять нового прокурора навіть на поріг. Заявляють, що Микола Стоянов очолював Миколаївську та Одеську прокуратури в часи президентства Віктора Януковича, тому не може працювати прокурором відповідно закону про люстрацію. Крім того, активісти пов'язують ім'я Стоянова з корупційною діяльністю.

Як відомо, Миколу Стоянова поновлено на посаді прокурора Одеської області на виконання рішення суду.

29 березня народні депутати України підтримали рішення відправити генерального прокурора Віктора Шокіна у відставку. За відповідне рішення проголосували 289 нардепів, виступили проти - 6, утрималися - 4 нардепи, не голосували - 40.

Однак напередодні він встиг звільнити Давіда Сакварелідзе з посади свого заступника. Причинами звільнення названі заклик та участь у мітингу за відставку Шокіна, відмова в участі у справі "діамантових прокурорів", неналежне оформлення документів щодо допуску до державної таємниці та гальмування реформ.

Відео В Одесі протестують проти призначення новим прокурором Миколи Стоянова

Залиште свій коментар

Вибір редакції