В Одесі з шинами протестують проти призначення "старого-нового" прокурора

Декілька активістів навіть ночували під прокуратурою.

Шини та намети з'явились під будівлею обласної прокуратури Одеси. Містяни протестують проти призначення нового старого прокурора Миколи Стоянова, йдеться у ТСН.12:00.

Кілька активістів ночували під прокуратурою, зранку їх побільшало – наразі їх вже кілька десятків. Учасники акції кажуть, що не пустять нового прокурора навіть на поріг. Заявляють, що Микола Стоянов очолював Миколаївську та Одеську прокуратури в часи президентства Віктора Януковича, тому не може працювати прокурором відповідно закону про люстрацію. Крім того, активісти пов'язують ім'я Стоянова з корупційною діяльністю.

Як відомо, Миколу Стоянова поновлено на посаді прокурора Одеської області на виконання рішення суду.

29 березня народні депутати України підтримали рішення відправити генерального прокурора Віктора Шокіна у відставку. За відповідне рішення проголосували 289 нардепів, виступили проти - 6, утрималися - 4 нардепи, не голосували - 40.

Однак напередодні він встиг звільнити Давіда Сакварелідзе з посади свого заступника. Причинами звільнення названі заклик та участь у мітингу за відставку Шокіна, відмова в участі у справі "діамантових прокурорів", неналежне оформлення документів щодо допуску до державної таємниці та гальмування реформ.

В Одесі протестують проти призначення новим прокурором Миколи Стоянова

Шини та намети під будівлею обласної прокуратури Одеси. Кілька активістів провели тут ніч. Тепер людей під прокуратурою дедалі більшає – наразі їх вже кілька десятків. Учасники акції кажуть - не пустять нового прокурора навіть на поріг. Заявляють - Микола Стоянов очолював Миколаївську обласну прокуратуру в часи президентства Віктора Януковича. Тому, на думку активістів, він не може працювати прокурором Одещини – відповідно до закону про люстрацію. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: