В Одесі з'явилася вулиця імені Леха Качинського

Названа ім'ям президента Польщі частина вулиці Польської, від вул. Дерибасівської до вул. Буніна, де традиційно жили поляки.

В Одесі було урочисто відкрито вулицю імені загиблого в авіакатастрофі під Смоленськом президента Польщі Леха Качинського.

Згідно з рішенням міськради названа ім'ям президента Польщі частина вулиці Польської, від вул. Дерибасівської до вул. Буніна.

Для поляків це місце має велике історичне значення. Саме тут були побудовані перші будинки польських громадян, що жили колись в Одесі.

Також на вул. Качинського було встановлено і освячено гранітну пам'ятну дошку - роботи місцевого скульптора Олександра Токарева. За словами представників польської делегації, які були присутні на відкритті, для їх народу це знакова подія, широкий жест пошани одеситів.

Крім того, представники мерії Одеси та Одеської обласної державної адміністрації взяли участь у відкритті пам'ятної дошки Леху Качинському.

Відзначимо, що Качиньський відвідував Одесу у 2007 році. Тут живуть його родичі.

10 квітня літак "Ту-154" з членами офіційної польської делегації, що прямувала на траурні заходи в Катиньському меморіалі, розбився біля міста Печерськ Смоленської області. Загинули всі 96 людей, що знаходилися на його борту, зокрема президент Польщі та його дружина.

Читайте також:

Матері Качинського нарешті сказали про загибель сина в авіакатастрофі

Брата загиблого Леха Качинського оголосили циніком за те, що він подякував росіянам

Ющенко запропонував назвати на честь Качинського вулиці в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: