Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі за "георгіївську стрічку" затримали учасника акції до 75-річчя звільнення міста

Ще один загримів до райвідділку за те, що намагався відбити у копів порушника.

Сьогодні, 10 квітня, у  Одесі затримали двох учасників пам'ятної акції до Дня звільнення міста від окупації під час Другої світової війни.

Затримання відбулось на алеї Слави, де відбуваються головні урочистості. Один з затриманих прийшов з забороненою символікою – "георгіївською стрічкою".

"Сталася невеличка сутичка у зв'язку з тим, що була помічена особа, яка порушила правопорядок – мала "георгіївську стрічку". Коли до неї підійшли працівники поліції, вона відмовлялась стрічку віддавати та пройти до райвідділку для складання протоколу. Вона була затримана, її почала визволяти інша особа, яка пручалась поліції. Таким чином маємо двох затриманих, яких доправлено до Приморського райвідділку для складання адмінпротоколів за адміністративні порушення. Для одного за статтею щодо використання забороненої символіки, для іншого – дрібне хуліганство та опір працівникам поліції", - повідомили у поліції.

Як повідомляла ТСН, впродовж дня акції відбувались мирно, однак на 17 годину планувалася хода проросійських активістів, від яких і чекали на провокації. Правоохоронці навіть випустили пам'ятку про те, яку символіку не можна використовувати у заходах. Заходи безпеки у місті підсилені.

ВідеоВ Одесі правоохоронці посилили заходи безпеки на час масових заходів

Сьогодні там відзначають 74-ту річницю звільнення міста від окупації під час Другої світової війни. Чи не щороку під час масових заходів стаються провокації. Аби запобігти цьому, у місті посилили заходи безпеки.  

В Одесі правоохоронці посилили заходи безпеки на час масових заходів

Залиште свій коментар

Вибір редакції