В Одесі заборонили білборди на честь великої руської перемоги

Громадській організації "Слов'янська єдність" відмовили в можливості поставити в Одесі білборд з нагоди річниці перемоги князя Святослава над Хазарським Каганатом.

Бюро естетики міського довкілля Одеської міськради заборонило громадській організації "Слов'янська єдність" встановлювати в центрі міста білборди з нагоди річниці перемоги князя Святослава Хороброго над Хазарським Каганатом.

Як повідомила прес-служба "Слов'янської єдності", міські чиновники побачили у змісті білборда прихований підтекст. Цей підтекст бюро естетики побачило в двох фразах: "Слава Русі!" і "3 липня - день Великої Руської Перемоги!"

У результаті активістам громадської організації відмовили в можливості поставити білборд не лише в центрі, але і в межах Одеси, тому його встановили на в'їзді до міста.

"Таким чином, даний випадок дуже показовий. Яскраво демонструючи істинну суть тієї влади, яка підім'яла під себе слов'янські народи, де за яскравими фантиками порожніх гасел типу "Покращення життя вже сьогодні", насправді ховається холодна і продумана політика повної дезинтеграції слов'янських народів і самої російської душі, яка робила наших предків духовно непохитними", - говориться в повідомленні прес-служби організації.

Як відомо, Хазарський каганат - середньовічна держава, створена кочовим народом хазарами. Контролював територію Передкавказзя, Нижнього і Середнього Поволжя, сучасного північно-західного Казахстану, Приазов'я, східну частину Криму, а також степи і лісостепи Східної Європи аж до Дніпра.

3 липня 965 року київський князь Святослав Ігоревич атакував і знищив державу хазарів. Кінець Хазарії означав об'єднання в єдиній державі - Київській Русі - більшої частини східнослов'янських племен.

Читайте також:

У Луганську з'явилися білборди з Леніним

Ангела Меркель розрекламувала одеський кіоск із шаурмою

Фото начальниці Одеського КРУ в стриптиз-барі розмістили на білбордах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: