В Одесі закидали яйцями лідера партії "Родина" Маркова

"Братство" Корчинського та "Единое Отечество" Каурова разом намагалися закидати Маркова презервативами з майонезом, петардами та яйцями.

Скандального лідера партії "Родина" Ігоря Маркова в Одесі намагалися закидати яйцями.

У редакції одного з інформаційних агентств Одеси була запланована прес-конференція Маркова.

Перед початком заходу біля будівлі його вже чекали близько 100 активістів партії "Братство", до якої долучилися члени громадських організацій "Единое Отечество", "Свободная Одесса", а також вкладники кредитного союзу Україна.

Вкладники КС Україна стояли з транспарантами "Ігор Марков, КС Україна - не твоя Батьківщина" і "Ігор Марков, не заважай нам відновлювати КС Україна". Як повідомили пікетувальники, вони чекають Маркова, щоб поставити йому питання.

Спочатку мітингуючі заблокували вхід в будівлю інформагенства ланцюгом. Коли прибув лідер "Родины", ланцюг вже вдалося зняти.

Коли Марков виходив з автомобіля, в його сторону полетіли яйця, презервативи, наповнені майонезом, і петарди.

При цьому пікетники почали кричати: "Це не ми, це провокація! Це сам Марков зробив". Проте правоохоронці затримали декілька чоловік з їх числа.

Марков у супроводі охорони і під парасольками дістався до входу в будівлю. Одна з активісток також пройшла в приміщення вслід за ним і кинула в нього презерватив, але не влучила.

Лідер "Родины" перед початком прес-конференції зняв піджак і відзначив: "Я прошу вибачення, але мені все-таки забруднили піджак. Але що робити, якщо дітей посилають, - вони дуже не хочуть цієї прес-конференції".

Нагадаємо, Марков - лідер партії "Родина", існування якої було визнане недійсним Міністерством юстицій 8 вересня, був оголошений у розшук на території України 10 вересня 2009 року.

А вже 27 жовтня Марков повернувся до України.

Читайте також:

Лідер забороненої партії "Родина" повернувся в Україну

Одеські націоналісти встановили нагороду за упіймання Маркова

Марков утік до Росії через побоювання, що його вб’ють

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: