Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі закликають обмінювати новорічні ялинки на шоколад

Таким чином хвоя піде на добрива, а не у сміття

Одеситів заохочують не викидати новорічні дерева на смітники, а приносити  на спеціальні майданчики, де за це даватимуть  солодощі, йдеться в ТСН.19.30.

Таких пунктів збирання у місті відкрили близько сотні. Знайти їх можна за вказівниками.  «Акція до першого лютого і я думаю до цього часу достатньо, щоб ялинці порадіти. Ті, хто виносять ялинки в травні місяці, цукерки не отримають», - каже начальник департаменту одеського міського господарства  Дмитро Жеман.

Відео Ялинка в обмін на шоколад: одеситів заохочують не викидати новорічні дерева

А приносити  на спеціальні майданчики, де за це даватимуть солодощі. Таких пунктів збору у місті відкрили близько сотні. Знайти їх можна за вказівниками.  У місті зіткнулися з рекордною кількістю покинутих ялинок ще в перший день нового року. З одеських вулиць вивезли 140 великих вантажівок дерев, зрубаних намарно.  

Ялинка в обмін на шоколад: одеситів заохочують не викидати новорічні дерева

У місті зіткнулися з рекордною кількістю покинутих ялинок ще в перший день нового року. З одеських вулиць вивезли 140 великих вантажівок дерев, зрубаних намарно. Свої домашні ялинки одесити ще можуть перетворити на користь - в обмін на шоколадних дідів морозів хвоя піде на добрива.

«Нарешті у нас в місті буде порядок, не будуть валятися ці звалища з ялинками, люди будуть знати куди їх нести, щоб їх застосували в потрібне русло», - каже одеситка.

Відео Як правильно утилізувати новорічні ялинки і сосни та де знайти пункти прийому дерев

Тисячі живих ялинок і сосен, виставлених на продаж, так і не стали нікому у пригоді. Комунальні служби починають дерева утилізовувати. Як правильно попрощатися з ялинкою, яка таки виконує свою святкову місію у когось в хаті, де розташовані пункти прийому і як вони працюють - дивіться далі.  

Як правильно утилізувати новорічні ялинки і сосни та де знайти пункти прийому дерев

Залиште свій коментар

Вибір редакції