Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі затримали екс-митника, якого підозрюють у викраденні 37 контейнерів з арештованими товарами

Орієнтовна вартість вкраденого - 154 млн грн.

Співробітники Державної фіскальної служби України затримали колишнього співробітника Одеської митниці Дениса Амінева, якого пов’язують із контрабандою.

Про це 8 серпня повідомив виконувач обов'язків голови ДФС Мирослав Продан.

За його словами, Амінева підозрюють у викраденні арештованих товарів - 37 контейнерів із нерозмитненим вантажем орієнтовною вартістю 154 млн грн.

Ці товари зберігалися на території митного посту "Одеса-Центральний".

Раніше повідомлялося, що щорічно через масштабні корупційні схеми на митницях Україна втрачає щонайменше 4,8 мільярда доларів. Така сума втрат більша за десяту частину щорічного державного доходу України та вдвічі більша за загальну суму кредитів, яку український уряд планує отримати від ЄС, МВФ та Світового банку в 2018 році. Згідно з документами, які мають у своєму розпорядженні німецькі журналісти, тисячі вантажних контейнерів систематично реконструюються для сплати менших податків, і така схема працює в багатьох із 520 митницях України. 

ВідеоУряд та силовики розробили план боротьби із свавіллям на митниці

Контрабанда та тіньові схеми, за словами Володимира Гройсмана, щорічно крадуть в держави десятки мільярдів гривень. ГПУ, МВС, НАБУ, САП, ДФС та СБУ спільно розробили план дій, який презентують вже цього тижня. Прем'єр покладає надію на ефективність такої співпраці, бо, каже, минулорічний досвід боротьби із контрабандою на митниці додав до бюджету 70 мільярдів гривень

Уряд та силовики розробили план боротьби із свавіллям на митниці

 

Вибір редакції