Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі затримали хакера, який інфікував банкомати для пограбування

Чоловік встановлював програми, які призводили до видачі усіх грошей з банкомата.

В Одесі викрили 35-річного мешканця Луганщини, який протягом останніх кількох тижнів декілька разів інфікував різні банкомати на території регіону для отримання грошей.

Про це повідомили у Департаменті кіберполіції Національної поліції України.

"Зловмисник за допомогою шкідливого програмного комплексу програмував банкомати на безконтрольну видачу готівки. Для цього він використовував метод прямого діспенсу (встановлення і активація шкідливого програмного забезпечення, що призводить до видачі усіх грошей, завантажених в касети банкомату)", - розповіли фахівці.

зараження банкоматів_3
Департамент Кіберполіції України

Як зазначається, правоохоронці затримали зловмисника одразу після вчинення чергової незаконної операції. Під час огляду місця події правоохоронці вилучили у нього програмні та апаратні засоби для втручання в роботу банкоматів, а також банківські платіжні картки.

зараження банкоматів_1
Департамент Кіберполіції України

Наразі йому вже оголошено про підозру, відкрито кримінальне провадження. З вилученою технікою працюють спеціалісти, призначено низку експертиз. Затриманого перевіряють на вчинення аналогічних злочинів на території усієї країни. 

Нагадаємо, раніше на Львівщині юний хакер створив та поширив вірус, що вимагав гроші. Молодик поширював шкідливе програмне забезпечення від 2016 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції