В Одесі затримали іноземця, який організував канал переправлення мігрантів до Європи через Україну

Спецоперацію з викриття та затримання зловмисника провели прикордонники спільно з Нацполіцією і міграційною службою.

У суботу, 13 травня, в Одесі правоохоронці затримали громадянина Афганістану, який протягом тривалого часу організовував канал переправлення незаконних мігрантів з країн Південної Азії до країн Європейського Союзу через Україну. Про це повідомляє УНІАН.

У цей же день  чоловіка, на підставі рішення міграційної служби, примусово відправлено на батьківщину - до Афганістану.

Спецоперацію з викриття та затримання зловмисника провели прикордонники спільно з Нацполіцією і міграційною службою.

Встановлено, що афганець на прізвисько "Інженер" особисто контролював великий потік незаконних мігрантів за допомогою своїх сталих зв'язків із лідерами та учасниками організованих злочинних груп, що спеціалізуються на переправленні нелегальних мігрантів у Росії, Афганістані, Пакистані, Бангладеш, Шрі-Ланці та інших країнах Азії. Вартість такої послуги для мігрантів коливалася від 12 до 15 тис. дол.

У ГУ НП Одеської області повідомили, що 2007 року іноземець вже був притягнутий до адміністративної відповідальності, але потужні злочинні зв'язки і відповідний досвід допомогли йому уникнути покарання.

"Зараз йому заборонено в'їзд до нашої країни на тривалий час. Вживаються заходи щодо запобігання можливої "роботи" мережі з переправлення нелегалів, якою він може спробувати керувати з-за кордону", - сказав представник главку.

Вказується, що у іноземця був фіктивний дозвіл на постійне проживання в Україні. Також наголошується, що жоден незаконний мігрант з Афганістану або Пакистану не пересувався транзитом через Україну до країн ЄС без участі цієї людини.

Нагадаємо, у Туреччині затримали українців за "контрбанду" мігрантів до Італії.

Залиште свій коментар