В Одесі затримали найвпливовішого слов'янського злодія в законі

Ставленика "хрещеного батька" російської мафії Діда Хасана - 45-річного Юрія Пічугіна на прізвисько "Пічуга" - заарештували в Одесі.

СБУ за підтримки оперативників ФСБ затримала в Одесі 45-річного Юрія Пічугіна, російського злодія в законі на прізвисько "Пічуга", повідомило джерело в правоохоронних органах.

Після вбивства В'ячеслава Іванькова на прізвисько Япончик, найбільший російський кримінальний авторитет Дід Хасан зробив Пічугіна своїм ставлеником, і наразі останній є найбільш впливовим слов'янським злодієм в законі.

"Пічугін серйозно впливає на криміногенну обстановку на всій території Росії, а також має повний контроль над злочинними угрупованнями Республіки Комі", - розповів представник правоохоронних органів.

У розшуку Пічугін перебував за вимагання в особливо великому розмірі, скоєне в Республіці Комі.

"Затриманий неодноразово судимий за крадіжки та грабежі. У кримінальному світі цей злодій в законі є однією з найбільш знакових фігур", - розповіло джерело.

Нагадаємо, наприкінці квітня у київському аеропорту "Бориспіль" було затримано і самого Діда Хасана (Аслана Усояна), який є одним з найвпливовіших мафіозі Росії.

Офіційно Діда Хасана вислали з України та позбавили права в'їзду на п'ять років через те, що він нібито користувався підробленим паспортом. Однак джерела у російській міліції оприлюднили інформацію, що справжньою причиною вислання злодія стало те, що він "зачастив з візитами" в Україну.

Це почалося після того, як з України були видворені двоє "смотрящих" - Мераб Асанідзе (Чикора) і Василь Станчу (Вася Молдаван). Двох "злодіїв у законі" вислали після вбивства бізнесмена Шабаба Алояна, якого застрелили в Києві разом з двома співробітниками спецпідрозділу "Титан" держслужби охорони українського МВС.

Читайте також:

Російського злодія Діда Хасана вислали з України під фальшивим приводом

У Греції розстріляли російського злодія в законі, помстившись за смерть Япончика

Новим "хрещеним батьком" російської мафії став Дід Хасан

Убивство власника ТЦ "4 room" замовив російський злодій в законі Дід Хасан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: