В Одесі з танкера "Делфі" знову витікає паливо: пляма нафтопродуктів досягла сусідніх пляжів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пляма досягла сусіднього пляжу "Отрада" і прямує в бік "Ланжерона".

Із затонулого на Одеському узбережжі танкера "Делфі" продовжують витікати нафтопродукти. Попри те, що забруднення локалізували два дні тому, пляма активно збільшується і вже досягла сусідніх пляжів. 

Про це 23 червня повідомив депутат міської ради Олексій Захаров на своїй сторінці у Facebook

"Адміністарція портів... Що це? Залишки палива, солярки, сорбенту, які "осіли" на дні?", - написав Захаров. Він також опублікував знімки великої плями, яка станом на 15:00 досягла пляжу "Отрада" та почала розтікатися в бік пляжу "Ланжерон". 

Водночас у пресслужбі мерії Одеси повідомили, що станом на 22 червня перевищення гранично допустимих концентрацій нафтопродуктів не встановлено, повідомляє "Думская". 

Вторник, 23 июня, 15-00, Одесса, Отрада, Дельфин... Спасибо, Администрации портов... Что это? Остатки масел, солярки,...

Опубліковано Олександром Захаровим Вівторок, 23 червня 2020 р.

Нагадаємо, 21 червня біля одеського узбережжя із затонулого танкера "Делфі" стався витік палива. Пляма розливу досягла площі до 400 квадратних метрів і поширилася в бік пляжу з відпочивальниками.

Втім у міськраді запевнили, що забрудення було локалізовано за допомогою сорбенту. І наразі ситуація "абсолютно задовільна".

Як повідомлялося, танкер "Дельфі" наприкінці листопада 2019 року потрапив у кораблетрощу під час сильного осіннього шторму. Хвилями його прибило до берега, де він зачепився за хвилеріз та частково затонув. Судновласник зволікає платити портовикам, аби прибрати "Делфі", а тому судно пролежить у морі щонайменше до кінця літа. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції