Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одеській області 13-річний хлопець з мисливської рушниці поцілив у приятеля

В Одеській області 13-річний хлопець з мисливської рушниці поцілив у приятеля

Пораненого хлопця прооперували.

В Одеській області 13-річний хлопець з мисливської рушниці випадково поцілив у 14-річного приятеля.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок

Постріл відбувся майже упритул. Пораненого хлопця прооперували, загрози життю вже немає.  Медики кажуть, що  підстрелений хлопець народився у сорочці.

"Це вогнепальне поранення дробом. Велика кількість дробинок перебуває в тілі. Як воно себе далі поведе - будуть можливо якісь ускладнення. Все видалити неможливо: частини, які  можна було видалили, частину залишилася. Наразі загрози життя немає", - розповів завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Володимир Босенко.

Відео В Одеській області 13-річний хлопець випадково поцілив у 14-річного друга з мисливської рушниці

Підстрелив друга з мисливської рушниці. В Одеській області 13-річний хлопець випадково поцілив у 14-річного приятеля. Постріл відбувся майже упритул. Пораненого хлопця прооперували, загрози життю вже немає. За попередньою версією поліції, підліток хотів похизуватися батьківською рушницею перед приятелем.  

В Одеській області 13-річний хлопець випадково поцілив у 14-річного друга з мисливської рушниці

За попередньою версією поліції, підліток хотів похизуватися батьківською рушницею перед приятелем. Зброя нібито була у сейфі, а хлопець випадково знайшов ключі. Дорослих в цей час вдома не було.

Як повідомлялося, у Дніпропетровській області чоловік напідпитку обстріляв 16-річного хлопця, який займався спортом на березі річки. Унаслідок стрілянини підліток отримав вогнепальні поранення голови, правого передпліччя та грудної клітини. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції