Перейти до змісту
В Одеській області чоловіка госпіталізували з підозрою на страшну хворобу: що відомо

В Одеській області чоловіка госпіталізували з підозрою на страшну хворобу: що відомо

Заразитися чоловік міг на роботі.

В Одеській області чоловік з села Фараонівка Саратського району потрапив в лікарні з підозрою на сибірську виразку. Лабораторний центр зареєстрував випадок 7 серпня.

Про це повідомив заступник директора лабораторного центру МОЗ в Одеській області Сергій Дементьєв.

Госпіталізований займався заготівлею туш. Лікарі вважають,що  заразитися він міг під час роботи.

Зараз в Саратському районі працює спецкомісія зі співробітників Госпотребслужби і медиків. Вони проводять протиепідемічні заходи в осередку зараження. Джерелом інфекції чоловіка, за словами директора, є велика, дрібна рогата худоба.Тому комісія досліджує стан домашніх тварин і м'яса.

"У чоловіка шкірний прояв на нозі. Це класичний симптом сибірської виразки. Пов'язане суто з професійною діяльністю. Він самостійно звернувся до лікарів.Зараз він почуває себе добре, температура не піднімається. Нічого критичного немає. Чоловік отримує антибактерільне лікування", — сказав Дементьєв.

Він також додав, що бактеріологічний метод не підтвердив виділення сибірської виразки. Тому зразки відправили на ПЛР-діагностику в референс-лабораторію Центру громадського здоров'я.

Перед госпіталізацією чоловік контактував з п'ятьма членами своєї сім'ї. Фахівці взяли у них аналізи. Усі виявились здорові і зараз отримають профілактичне лікування.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що українці також ризикують зіштовхнутися з новими штамами давно забутих хвороб. Прокинутися можуть середньовічні чума та віспа, а також жовта пропасниця і сибірка .

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин