В Одеській області двох поліцейських підозрюють у знущанні та побитті ветерана АТО

В Одеській області двох поліцейських підозрюють у знущанні та побитті ветерана АТО

Люди прийшли до відділку поліції.

В Одеській області виник новий новий скандал через знущання у відділку поліції. Напередодні близько сотні людей пікетували Одеське управління Нацполіції.

Про це йдеться у ТСН.Ранку. 

Протестували проти свавілля поліцейських із Болградського райвідділу, де копів підозрюють у знущанні та побитті ветерана АТО. 29-річний Тарас Чернявський потрапив до лікарні зі струсом мозку, забоями та травмою ноги. Потерпілий твердить, що знущалися саме через те, що він воював на Сході.

"Сказали, мовляв, навчимо тебе поважати бессарабську землю. Бички намагалися мені в рот засипати, землю. Один тримав за вилиці, намагався мені відкрити рот, а другий, це все робив. Мене закували в наручники і вели до відділку: били тілом об решітку, коли вели, почали там бити по голові", - розповів постраждалий ветеран АТО Тарас Чернявський. 

За фактом побиття обласна поліція порушила кримінальне провадження. Двох поліцейських, які фігурують в заяві ветерана, відсторонили від роботи. За справу вже взялися у Державному бюро розслідувань.

"Працівники, які скоюють злочини, не будуть працювати. Це позиція не тільки моя, начальника головного управління, а Нацполіції. У ситуації треба розібратись і, за законом, притягнути до відповідальності", - каже  заступник начальника ГУ НП в Одеській області Сергій Махотін.

Нагадаємо:

  • У місті Кагарлик Київської області 25 травня внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейських місцевого відділення за підозрою у зґвалтуванні 25-річної дівчини.
  •  У Державному бюро розслідувань розпочали розслідування та оголосили підозру 29-річному оперативнику Сергію Сулимі та 35-річному начальнику сектору кримінальної поліції відділення Миколі Кузіву.
  •  26 травня обом поліцейським обрали запобіжний захід на два місяці у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

"Хочу, щоб з них також так познущались, як вони": інтерв’ю Нелі Погребицької для ТСН.ua 

"Хочу, щоб з них також так познущались, як вони": інтерв’ю Нелі Погребицької для ТСН.ua