В Одеській області через повінь готується евакуація людей

Загони МНС готуються до евакуації людей через різке підвищення рівня води в Дунаї.

В Одеській області загони Міністерства з питань надзвичайних ситуацій готуються до евакуації людей через різке підвищення рівня води в Дунаї.

Як повідомили у Головному управлінні МНС в Одеській області, у найближчі три дні Дунайська гідрометеорологічна обсерваторія прогнозує підвищення рівня води в українській частині Дунаю до 20 см. З урахуванням того, що в районі Вилкового річка вже вийшла з берегів, це змушує загони обласного управління МНС готуватися до можливої евакуації людей з небезпечної зони.

"Перш за все очікується підтоплення причалів Ренійського морського торгового порту і території Ізмаїльського рибзаводу, хоча ці території і захищені гідротехнічними спорудами від високих рівнів води в Дунаї, а також збереження небезпечного рівня води в районі Вилкового", - йдеться у повідомленні.

Для проведення аварійно-рятувальних і евакуаційних заходів у районах можливого підтоплення приведені у готовність відповідні сили і засоби зведених загонів облуправління МНС.

Як повідомлялося, 25 червня рівень води в Дунаї в районі Вилкового перевищив допустимий на 7 см, у районах Рені та Ізмаїла до критичної позначки залишилося, відповідно, 5 і 10 см, рівень води становив 530 см.

Читайте також:

Азаров терміново вилетів на Буковину

Повінь на Буковині пішла на спад

Чернівці та ще 65 населених пунктів затоплено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: